Kunstkring Sint Anthonis
03 SEPTEMBER 2023

Kunstdorp Sint Anthonis

De Brink, Sint Anthonis

Terug van weggeweest Kunstdorp Sint Anthonis. Op de eerste zondag van september wordt de prachtige Brink van Sint Anthonis omgetoverd tot een sfeervolle Kunstmanifestatie. In witte tenten en in de open ruimte worden uiteenlopende kunstdisciplines van hoog niveau getoond.

De kunstmanifestatie trekt jaarlijks duizenden bezoekers. Er wordt sfeervolle muziek ten gehore gebracht en rondom de Brink zijn diverse horecagelegenheden waar de bezoekers kunnen genieten van een lekker hapje of drankje.

Naam Discipline Website
Bert Aalbers Houtmeubelkunst www.bertaalbers.nl
Chris van Aar Beeldhouwkunst www.chrisvanaar.nl
Lianne van den Boogaard Schilderijen www.liannevandenboogaard.nl
Wilma Boscheri Schilderijen/ Beeldhouwkunst www.wilmaboscheri.nl
Dietlinde Bouvier Ijzer/ kermamiek/ installaties www.dietlinde-bouvier.de
Marjo van der Burgt Schilderkunst/ keramiek www.marjovdburgt.exto.nl
Irma Bus Schilderijen  www.irmabus.jimdofree.com
NH Chudria Schilderkunst  
Krista van Dijk  Leren tassen www.kristas.nl
Elly van den Eertwegh  Schilderkunst/ herrinneringsbeelden www.ellyvandeneertwegh.com
Wil Friesen Fotografie www.wilfriesen.nl
Anke van Gorp Textielkunst www.ankevangorp.exto.nl
Loek de la Haye Grafiek en digitale grafiek www.fritzcatstudios.nl
Marianne Hoedemaekers Sieraden www.mijnsieraad.com
Colet Jacobs Lichtkunst www.papierverschijnselen.nl
Manfred Kusters  Schilderijen/ beeldhouwkunst www.manfred-kuesters.jimdosite.com
Jacqueline van Lieshout Schilderijen/ beeldhouwkunst www.lieshoutart.nl
Bert van der Linden Schilderijen www.bertvanderlinden.com
Trudi Middelkoop Schilderijen/ gemengde techniek www.trudimiddelkoop.nl
Franka Op de Beke Schilderkunst www.frankaopdebeke.nl
Henk van Os Conceptuele objecten www.hvanos.nl
Babette Peters Textielkunst www.babettepeters.nl
Raphale Reiter Schilderijen www.atelier-sonnenlicht.at
Guy van Rhoon Schilderijen www.guyvanrhoon.com
Helmie van de Riet Beeldhouwkunst/ gemengde techniek www.zondergum.nl
Elsbeth Roest Schilderkunst www.elsbethroest.nl
Riki Rooijakkers Schilderijen www.Riki.nu
Theo Selen Beelden en Schilderijen  
Trees Simons Brons www.treessimons.com
Ella Splint Beeldhouwkunst www.ellasplint.eu
John Stultjens Beeldhouwkunst www.johnstultjens.nl
Jaqueline Tijssen Keramiek www.tijssenkeramiek.nl
Marjan Versluijs, JC van Manen Fotografie www.zenwfotografie.nl / www.jcfoto.nl
Erna Vollrath Schilderijen www.ernavollrath.be
Pierre Wielders Beeldhouwwerk  
Heleen Willems Mixed media materieschilderkunst www.heleenwillems.com
     
Leden van de Kunstkring   www.kunstkring.com